PODZIEL SIĘ

Piscy funkcjonariusze wydziału kryminalnego znaleźli narkotyki o wartości około 300,000 zł. w trakcie przeszukania domu w pojemnikach pokarmu dla rybek. Jak można przeczytać z oficjalnej strony policji: „Funkcjonariusze wydziału kryminalnego piskiej komendy weszli do domu 35-letniego mieszkańca Pisza. W jego pokoju znaleźli blisko 8,5 kilograma suszu roślinnego w postaci marihuany. To około 8 500 porcji dilerskich. Jej czarnorynkowa wartość szacowana jest na kwotę 300 000 złotych. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara nawet 8 lat pozbawienia wolności.”

Mężczyzna przetrzymał towar w pojemnikach na karme dla rybek. Czy miał zamiar karmić nią rybki – tego nie wiemy. Wiemy jednak, że będzie go ten biznes dużo kosztować. Na chwile obecną sąd zastosował areszt na okres 3 miesięcy.

[PISZ] Film z zatrzymania narkotyków wartych 300.000 zł.http://wpiszu.pl/85-kg-marihuany-pojemnikach-karme-dla-rybek-film/

Publié par Wpiszu.pl sur mardi 28 février 2017

 

źródło: www.pisz.policja.gov.pl

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRaper Tadek w Piszu!
Następny artykułKoncert Tadka za nami
Piski portal informacyjny wPiszu.pl powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie piskiej społeczności w rzetelną informację podaną w przystępnej formie elektronicznej. Rejestracja nie jest obowiązkowa aby komentować. Wystarczy dodać komentarz jako gość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.