PODZIEL SIĘ


FC Jeże  7-2  ZSZ


Na inaugurację tegorocznej halówki starła się doświadczona ekipa z Jeży z debiutantem w tych rozgrywkach, reprezentantami szkoły ZSZ. Adepci  nauk zawodowych na długo zapamiętają tą lekcję. Tylko braku dokładności i rozluźnieniu graczy Jeży zawdzięczają to, że wynik nie jest dużo wyższy. Na po pierwszej kolejce po koronę króla strzelców zgłasza się Mateusz Kowalczyk , strzelec 4 bramek. Patrząc na formę tego zawodnika możemy się spodziewać kolejnych bramek w jego wykonaniu. Zaś przyszli rywale „Jeżyc” już muszą myśleć jak upilnować  tego snajpera.

Strzelcy FC Jeże:

4x Mateusz Kowalczyk
Tomasz Jakubczyk
Paweł Owczarczyk
Marcin Andrzejczyk

Strzelcy ZSZ:
Oskar Kępczyński
Mateusz MurachOrlik Team 3-4 Belpax Junior


W Kolejnym meczu starły się drużyny Orlik Team oraz Belpax Junior. Był to zdecydowanie najciekawszy mecz tej kolejki. Obie drużyny posiadały graczy którzy w piłkę grać potrafią. Faworytem tego spotkania mimo wszystko był Orlik Team. Jednak to drużyna Belpaxu ruszyła do ataku. Młodym Juniorom Mazura Pisz udało się zaskoczyć Orlikowców i już po pierwszej połowie prowadzili  4:0.

Doświadczeni zawodnicy, którzy na orliku wydeptali już po kilka par butów każdy, popełniali błąd za błędem w obronie jak dzieci. Widzowie jak i sami zawodnicy Orlik Team przecierali oczy ze zdumienia, gdy schodząc na przerwę spoglądali na tablicę wyników. W przerwie meczu zawodnicy Orlik Team nie szczędzili sobie często wulgarnych uwag na temat wspólnej gry.

Na drugą połowę wyszli mocno zmotywowani i zabrali się do odrabiania strat. Na to zabrakło jednak i czasu i dokładności. Ostatecznie Orlik Team przegrał z Belpax Junior 3:4 po emocjonującym meczu. Czekamy na równie dobry mecz w rundzie rewanżowej.

Strzelcy Orlik Team:

Bartłomiej Sztrom
2x Daniel Chmielewski

Strzelcy Belpax Junior:

2x Mateusz Sokołowski
2x Kuba SerowikProgres 56  10-4  KKS Mazur 03


W ostatnim meczu naprzeciw siebie wyszły drużyny związane z lokalnym Mazurem Pisz.
Drużyna Progres 56 to drużyna składająca się w większości z obecnych graczy Mazura Pisz, natomiast KKS Mazur to młode talenty, które niegdyś grały w mazurze , a dziś reprezentują barwy takich drużyn jak Warmia Olsztyn, czy jednej z najlepszych szkółek piłkarskich w regionie Rona 03 Ełk.

Doświadczeni i starsi zawodnicy Progres 56 ruszyli od razu do ataku, nacierając co raz na bramkę KKSu.  Młodzi zawodnicy KKSu nie ugięli się i bez respektu podeszli do meczu.  Doszło do wymiany ciosów podobnej do tej ,którą na wyższym poziomie w Lidze Mistrzów zaprezentowały drużyny Legii i BVB.

Ostatecznie drużyna Progres wyraźnie zwyciężyła przewagą 6ściu bramek. Jednak za podjęcie momentami równorzędnej walki z dużo bardziej ogranymi zawodnikami oraz faworytami do ostatecznego zwycięstwa , młodym piłkarzom z KKS Mazur należy się szacunek i brawa.

Strzelcy Progres 56 Team:

Karol Wiśniewski
2x Daniel Zawadzcki
3x Paweł Witkowski
3x Błażej Gutowski
Paweł Kowalczyk

Strzelcy KKS Mazur:
2x Jakub Szmigiel
2x Damian Prusinowski

 

Tabela:

Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki zdobyte Bramki stracone Różnica bramek
1. Progres 56 1 3 10 4 +6
2. FC Jeże 1 3 7 2 +5
3. BELPAX Junior 1 3 4 3 +1
4. KKS Mazur 03 1 0 4 10 -6
5. Orlik Team 1 0 3 4 -1
6. ZSZ 1 0 2 7 -5

Najlepsi  Strzelcy:

  1. Mateusz Kowalczyk – 4 bramki
    2. Błażej Gutowski – 3 bramki
    3. Paweł Witkowski – 3 bramki

Kolejna kolejka:

 

 

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.