PODZIEL SIĘ

Sołtys, który z rana otworzył drzwi do świetlicy w jednej z okolicznych wsi nie poznał jej wyglądu. Wnętrze budynku wyglądało jak by przeszło przez nie trąba powietrzna. Wokół poprzewracane i połamane leżały plastikowe krzesełka, zdewastowane stoły, a na jednej ze ścian widniał okazałych rozmiarów napis namalowany brązową farbą.

Gospodarz wsi zawiadomił Policję. Policji udało się szybko ustalić winowajców. Po dochodzeniu okazało się , że grupa młodych mieszkańców miejscowości postanowiła zorganizować imprezę andrzejkową. Oczywiście bez zgody osób odpowiedzialnych za zarządzanie świetlicą.

„Studio Melanż”

Policja ustaliła, że do budynku młodzi ludzie dostali się drzwiami od piwnicy. W imprezie brało udział kilkanaście osób. Jaki był jej efekt imprezy, widać na załączonych zdjęciach.

Policyjne śledztwo dowiodło, że za zdewastowanie świetlicy odpowiedzialny jest 18-letni mieszkaniec wsi. Młodzieniec nie zaprzeczał i przyznał się. Jednak nie potrafił wytłumaczyć przyczyny dla której dopuścił się dewastacji. Oprócz kaca i wstydu młody mieszkaniec także będzie musiał się liczyć z odpowiedzialnością za wyrządzone szkody. Sołtys straty wycenił na 700 zł.

To jednak nie koniec. 18-latkowi grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Już dziś można być pewnym, że będzie to dla niego impreza z gatunku tych, których żałuje się do końca życia.

Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, iż incydent miał miejsce we wsi Pilchy.

Źródło: pisz.policja.gov.pl / Źródło zdjęć: pisz.policja.gov.pl

4 KOMENTARZE

  1. Przesada. Sołtys sam mógł sam pójść do chłopa, by dziciak pomalował i by było po krzyku, a nie teraz do konca życia bedzie miał juz w papierach nasrane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.